304 Friesland wrote: ↑24 Sep 2023, 21:36
Vanavond maar even een afspraak gemaakt bij de rdw ik zet de witte break op kenteken en die hou ik zelf ,ja altijd de vraag of hij echt blijft maar al met al vind ik hem te bijzonder om weg te doen.
Verstuurd vanaf mijn motorola one zoom met Tapatalk
Wie weet wat de toekomst brengt, er kan er altijd weer eentje komen die nog meer aanspreekt.
Hij heeft inmiddels een kenteken en de blauwe is verkocht aan Henk die is er al druk mee bezig , ook nog een 1300 gekocht een sedan die staat nog in Frankrijk ,erg leuke en vooral originele auto dat heb ik het liefst .
Met de sloper die ik gekocht heb weer een mooi begin om deze weer klaar te maken , toch meer werk dan verwacht maar dat is eigenlijk standaard met zulke auto,s.
Ik heb nu ook nieuwe achter spatborden , van een 1300 sedan maar die passen mooi op deze auto , bovenste deel er af en aan deze lassen maar komt goed ,zit eigenlijk te wachten op een moment dat ik even rust heb met auto,s van anderen om dit project aan te pakken , is wel ingrijpend zoals ik het nu ga doen maar ik vind hem echt de moeite waard en het hoeft ook niet snel .
zal als het er weer een beetje op begint te lijken wel wat schokkende foto,s plaatsen .